HaydiGO'nun size neler sunabileceğini keşfedin
Olanaklara birlikte bakmak için hemen bir demo isteyin

HaydiGO’da hiçbir şirketin aynı olmadığını ve herkesin kendi iş süreçlerini kullandığını çok iyi biliyoruz. Bu yüzden sadece yazılımımızın nasıl çalıştığını göstermiyoruz, ayrıca HaydiGO’yu kuruluşunuzda uygulayabileceğiniz bazı konular hakkında sizinle birlikte düşünmeyi de seviyoruz. Her zaman kullanışlı ve diğer bulut çözümlerinde olduğu gibi sadece derin uçlara atılmıyorsunuz.

Demo talep ettiginiz zaman:

ihtiyaç ve dileklerinizi dikkatlice dinlemek için
HaydiGO pratikte nasıl çalışır ve size sunduğu avantajları açıklamak için
tüm sorularına cevap vermek için

Online randevu hızlaca yapılır

En çok tercih edilen yöntemimiz uzaktan internet üzerinden. Bu sayede ekranımızı paylaşıyoruz ve HaydiGO’nun bilgisayarınızın nasıl çalıştığını kolayca görebilirsiniz. Skype veya Google Hangout ile i.v.m arasında seçim yapabilirsiniz. Ekranımızı paylaşırken, yalnızca bir masaüstü bilgisayarda görüntüleyebilir, bir iPad veya cep telefonunuz aracılığıyla görüntüleyemezsiniz. Aşağıdaki formu kullanarak veya bir Whatsapp mesajı ile doğrudan çevrimiçi bir demo isteği gönderebilirsiniz. Bir demo programlamak için en kısa sürede sizinle iletişim kuracağız. Bu çevrimiçi demo elbette tamamen ücretsizdir.

onlinedemo

Daha çok ofisimizi ziyaret etmeyi mi tercih edersiniz?

Akasya AVM’de ki ofisimizdeki bir test teçhizatı ile HaydiGO’nun uygulamadaki çalışmasını gösterme imkanı da sunuyoruz. Bunun için iletişim sayfamız üzerinden randovu talep edebilirsiniz.