Realtime Stock Management

Gerçek Zamanlı Stok Yönetimi

Bir ürünün stoklarının tükenmesi birçok depo ve mağaza için can sıkıcı bir durum. Müşterinize, bir ürünün elinizde bolca bulunduğunu söyledikten sonra stoklarınızda o üründen kalmadığını öğrenmek oldukça sıkıntılı sonuçlara yol açabiliyor.

HaydiGO’nun gerçek zamanlı stok yönetimi çözümü bu sıkıntılı durumu tamamen ortadan kaldırıyor. Stoklarınızı otomatik olarak sürekli güncelleyen HaydiGO, ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmadan anlık olarak stoklarınızı takip eder.

HaydiGO Stok Yönetiminin Özellikleri

PIM ve WMS Entegrasyonu

HaydiGO’nun sunduğu PIM ve WMS entegrasyonu stoklarınızın yönetimini oldukça rahatlatır. PIM sistemindeki ürünleri WMS’e aktarmak ve tek bir merkezden tüm akışlarınızı yönetmek son derece kolaydır. HaydiGO’nun entegre yapısı sayesinde gerçek zamanlı stok takibi sıkıntılı bir süreç olmaktan çıkar.

Gerçek Zamanlı

Birçok stok yönetimi çözümünde, geçmiş işlemleri güncellemek ve anı yakalamak büyük bir çaba gerektirebiliyor. HaydiGO ise gerçek zamanlı çalışır. Bu yaklaşım, stoklarınızın durumunu anlık olarak görmenize yardımcı olur. Böylelikle olup bitenleri takip etmek yerine geleceği planlanmaya vakit ayırabilirsiniz.

Blockchain ile Güven

HaydiGO’nun sunduğu stok yönetimi özelliği sayesinde kayıtlarınız, eş zamanlı olarak blockchain altyapısında saklanır. Dağıtık blockchain altyapısı üzerine kaydedilen veriler geriye dönük olarak değiştirilemez ve silinemez. Böylece verilerinizin tutarlılığı, muhtemel problemlerde tüm verilerin incelenebilecek olmasından dolayı garanti altına alınır.