Barkod Çözümü

Barkod Çözümü (Scan Solution)

HaydiGO’nun sunduğu barkod çözümü depo çalışanlarının rutin işlerini hızlandırır ve depo yönetimini çok daha etkili bir hale getirir. Uygulamadaki yenilikçi taşıma ve toplama özellikleri tüm süreçleri optimize ederek kusursuz bir deneyim sunar.

Nasıl Çalışır?

  • Bir sipariş işlenebilir olarak işaretlendiğinde bu otomatik olarak depodaki toplayıcılara (picker) iletiliyor.
  • Toplayıcılar işleyecekleri siparişi kontrol edip işlemi belirtilen kırılımlara göre tamamlamak için harekete geçiyor
  • Toplayıcılar mobil cihazlarına gelen bildirime göre hangi lokasyondan kaç tane ürün alacağını tespit ediyor
  • Siparişler kolilendikten sonra kargo firmasının alması için kapıya koyuluyor
  • Tüm bu işlemler, ürünler ve lokasyonlardaki barkodların okutulmasıyla yapılıyor. Böylece yapılan işlemler kolay bir şekilde takip edilebiliyor.

Depo çalışanlarının işini son derece kolaylaştıran Scan Solution, masaüstü ve mobil olmak üzere iki platform üzerinden de kullanılabiliyor.

HaydiGO Scan Solution Özellikleri

Mobil Deneyim

HaydiGO Scan Solution, masaüstü çözümünün yanı sıra mobil uygulamayla birlikte gelir. Bu sayede sipariş toplama, stok düzeltme, sipariş emri oluşturma gibi tüm işlemler Android ve iOS cihazlar üzerinden rahatlıkla kontrol edilebilir.

Yenilikçi Teknoloji

HaydiGO’nun Barkod Çözümü son teknolojiyi kullanarak tamamen kağıtsız bir şekilde, mobil üzerinden, akıllı terminaller kullanarak depo yönetim sürecini iyileştirir. Eskiden el ile gerçekleştirilen birçok angarya iş otomatikleştirilerek hızlı ve etkili bir deneyim sunar

Lokasyon Yönetimi

HaydiGO Scan Solution üzerindeki lokasyon yönetimi özelliği sayesinde farklı ürünlerin farklı lokasyonlardaki stok durumu kontrol edilebilir ve eğer bir yanlışlık varsa uygulama üzerinde kolay bir şekilde düzenlenebilir. Böylelikle iş akışındaki aksamalar ortadan kaldırılır.

Güven

HYapılan tüm işlemler akıllı terminaller üzerinden barkod okutularak gerçekleştirilir. Bu işlemlerim tümü kaydedilir ve yöneticilere iletilir. Böylelikle tüm karmaşıklıklar ortadan kalkar ve güven sorunu giderilir.